Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ceza Vakitsiz Öten Horoz

YazarMesaj
Apocalypse
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
Apocalypse

Erkek Mesaj Sayısı : 411

Ceza Vakitsiz Öten Horoz Empty
MesajKonu: Ceza Vakitsiz Öten Horoz   Ceza Vakitsiz Öten Horoz EmptySalı Mart 03, 2009 11:35 am

Filozof değil oğlum deliyim ben cinnet geçirmemek için hep rap yaptım anlattım biçimsizdi kaftan zaten benim için biçilmemiş ben zorla uydurdum kendi gemim kaptanım ben birtek tayfa ben varım herkes yazar derinden ben yazarım çok serin gelir çağlar aynı menderes kızılırmaktan derin gelir kalk giddelim alaylılar mektepsizler kalaylılar ekmek yokken pasta yer hiç olmadık saraylılar yeraltından ben senden fazla yandım yosma sözse paha biçilmez hepsi gözlerimde parlar beynimden akar ve damlar ırmak olup çağlar hep kuruldu bend yıkıldı hep yıkıldı hep dik oldu rampam panik var herkesde anlamsızca ve gereksiz bırakmış millet kendini ve ceza olmuş bilekler bir gol atmadımki daha ben hepsi döndü direkten şeytan ile randevum var çal bir gecede felekten
NAKARAT
Vakitsiz ötmüşse eğer bir horoz gereksiz yalan konuşmuşsa dostun yetersiz olduğun halde kandıransan sebepsiz yere adam asarsan eğer vakitsiz ötmüşse eğer bir horoz soluksuz iftirayla kandıransan atılmış iftiraya eğer kanarsan göz görmez zannedipte aldatansan

Kemik çatırdatmak zor işmiş çatlattım ben bir çok kez gel et sevdasız mezraların topraklarında nasırlı ayakla fethederdim kimse attan inmedi bitap düştüm harap oldum muhtaç kaldım ben sabrıma odaklanmakta problemim var çocukluğumdan beri hiçbir dersi anlamadım karnem hiç iyi gelmedi hiç pekiyi almadım yıllarsa özgür olmadı çektiğim yâdları ise benden başka kimse bilmedi çuvalladıkça çuvalladım fakat şerefsiz olmadım hatalar yaptım affedilmedim ve karşılık beklemektense gereksiz yere konuştum herkes biraz yazar benim yerimde yok açıktayım elimse boş şimşek çakar belki yıldırım düşer yanaklarında gamzelerle gelme bize hayırsız karanlık yerlerdeyken biz yoktun sen burda kansız istediğini al ve git ne halin varsa gör aklımda darmadağınsın
NAKARAT
Vakitsiz ötmüşse eğer bir horoz gereksiz yalan konuşmuşsa dostun yetersiz olduğun halde kandıransan sebepsiz yere adam asarsan eğer vakitsiz ötmüşse eğer bir horoz soluksuz iftirayla kandıransan atılmış iftiraya eğer kanarsan göz görmez zannedipte aldatansan

Çok düşman kaybetmiş kendini altyapıdan mahvetmiş bendini takmış sis sabretmemiş bi bakmış kahretmiş kendini farketmiş geç kalmış dank etmiş sabretmek zordur akibetse belli hep mağlübiyet doğru olan zor beni takip et
-
Boyunlar mor olur uyuzlar durulur ağızlar burulur sorular sorular duyular durulur yanıtlar bulunur sınıflar boşalır vede biz yanlız kalırız
-
(ceza)
Serap görüp hayal kuranlar zannedip hesap yapanlar boş gezip kitap yazanlar aşka gelip kırkında azanlar taş kafayla akıl verenler man kafayla hüküm sürenler üç paraya adam satar konuşmaktanda aciz keşmekeş dolup taşar mutanta doğru gidişat dengesizlik her tarafta vede herkes perişan etrafımız sarılmış birde hendekler kazılmış gözlerimde güneş parlar ben hazırım düşman ağlıyor
NAKARAT

Ceza Vakitsiz Öten Horoz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza---Medcezir
» Ceza---Şinanay
» Ceza---Sen Oyna Dilber
» Ceza---Yüksek Gerilim
» Ceza---Topraktan Geldik