Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Browser'lar; Microsoft Internet Explorer sizi ve verilerinizi korumaya nasıl yardım eder?

YazarMesaj
Apocalypse
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
Apocalypse

Erkek Mesaj Sayısı : 411

Browser'lar; Microsoft Internet Explorer sizi ve verilerinizi korumaya nasıl yardım eder? Empty
MesajKonu: Browser'lar; Microsoft Internet Explorer sizi ve verilerinizi korumaya nasıl yardım eder?   Browser'lar; Microsoft Internet Explorer sizi ve verilerinizi korumaya nasıl yardım eder? EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 3:20 am

Microsoft Internet Explorer sizi ve verilerinizi korumaya nasıl yardım eder?

Birçok Internet bölgesi gönderilen ve alınan verileri yetkisi olmayan kişilerden koruyacak şekilde düzenlenmiştir. Bunlara "gizli" bölgeler adı verilir. Internet Explorer gizli bölgeler tarafından kullanılan güvenlik iletişim kurallarını desteklediğinden, bilgilerinizi güvenle ve gizlilikle bu gizli bölgelere gönderebilirsiniz. (Güvenli bölgeden bir sayfa gösterirken, Internet Explorer durum çubuğunda bir "kilit" simgesi görüntüler.)

Ayrıca, Internet Explorer güvenlik riskini ortaya çıkaracak bir şey yapmaya kalkıştığınızda sizi uyarır.

Örneğin; Kredi kartınızı güvenli olmayan bir bölgeye göndermeye kalkıştığınızda, Internet Explorer bu bölgenin güvenli olmadığı konusunda sizi uyarabilir. Güvenli olduğunu iddia eden bir bölgenin güvenliği şüpheliyse, Internet Explorer bu bölgenin hileli olduğu veya kendini temsil etmediği konusunda sizi uyarabilir. Internet Explorer’ın sizi hangi zamanlarda uyaracağını belirlemek için, Görünüm menüsünden Seçenekler’i tıkladıktan sonra Güvenlik sekmesini tıklayın.

Browser'lar; Microsoft Internet Explorer sizi ve verilerinizi korumaya nasıl yardım eder?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnternet Nasıl Çalışır
» Avrupa Birliği, Gazze'ye 436 Milyon Euro Yardım Yapacak
» Microsoft Hacker İçin Ödül Koydu !
» Ütü Nasıl Düzleştirir
» Asp Nedir? Nasıl Çalışır?